Posadzki dekoracyjne

Na przestrzeni ostatnich 10 lat przetestowaliśmy wiele technologii posadzek dekoracyjnych wielu producentów po to by móc dzisiaj zaoferować Państwu rozwiązania najbardziej atrakcyjne pod względem estetyki oraz w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne i codzienne użytkowanie.

Jesteśmy importerem i wyłącznym przedstawicielem włoskiego koncernu Nordpav – Euwork na terenie polski.

EUWORK

Nordpav – Euwork jest fabryką produkująca pokrycia posadzkowe, mikrocementowe i żywiczne od ponad 30 lat.

Ofertę stanowią materiały które nakładane są warstwowo w technologii szpachlowej nie przekraczającej 3mm. Każda podłoga jest przygotowywana specjalnie według wytycznych klienta a jej efekt jest niepowtarzalny ponieważ wykonywany jest ręcznie przez naszych specjalistów. Oprócz podłóg materiały możemy stosować również na ściany meble czy armaturę sanitarną co pozwala praktycznie wyeliminować płytki ceramiczne w łazience i ograniczyć zbieranie uciążliwego brudu w fugach.

Ze względu na innowacyjny system zbrojenia podłoża Magic Net wybrane przez nas technologie są odporne na pękanie i doskonale współgrają z ogrzewaniem podłogowym . Można je stosować również na zewnątrz budynków.

Jako jedyna firma na terenie Polski mamy do dyspozycji własne laboratorium w którym przygotować możemy każdy kolor na życzenie klienta. Podstawowa paleta kolorystyczna to ponad 2000 kolorów NCS i RAL.

CHARME – posadzka szpachlowa żywiczna

Produkt w tej chwili najmodniejszy na rynku włoskim czyli kolebce designu. Daje nam efekt bardziej monochromatyczny niż posadzka mikrocementowa. W jednej tafli bez żadnych fug i połączeń uzyskujemy naturalny i bardzo wytrzymały na uszkodzenia wzór dekoracyjny dostępny w każdym kolorze przygotowywanym specjalnie na Państwa zamówienie. Może być stosowany jako okładzina ścienna, podłogowa, meblowa, oraz zewnętrzna w formie posadzek tarasowych. Podstawowa paleta kolorystyczna to ponad 2000 kolorów NCS i RAL.

LIVING – mikrocement posadzka szpachlowa

Produkt o świetnych parametrach wytrzymałościowych. Nadaje urok wnętrzu poprzez bardzo naturalny i niepowtarzalny wzór powstający przy wykonaniu. Może być stosowany jako okładzina ścienna, podłogowa, meblowa, oraz zewnętrzna w formie posadzek tarasowych. Występuje w 2000 kolorów.